Recenzie Presonus

Presonus Eris E4.5 Active Studio Monitors

Presonus Eris E4.5 Active Studio Monitors

Pridané: 21. decembra 2018

• Kvalitná reprodukcia zvuku
  • Reproduktory tiez disponujú nastavením akustického priestoru čo pri správnom natavení zabezpečí dobrý zvuk bez dunenia aj v prípade že sú reproduktory umiestnené blýzko pri stene alebo v kúte.
  • Použitené skoro kdekoľvek.
  • Na svoju veľkosť dobre reprodukujú aj nízke frekvencie.
  • Jemný šum, alebo skôr bzučanie ktoré je počuť keď za neprehráva žiaden zvuk. Ale musíte mať reproduktory blýzko hlavy a dobrý sluch aby ste niečo počuly.

Overený zákazník Profi-DJ.sk DoubleX

Pridané: 14. novembra 2018

(naposledy upravené 25. februára 2022)

Zakúpený v Profi-DJ.sk

• Dobrý pomer veľkosť woofera / veľkosť celého monitora.
  • Vynikajúce pokrytie stredného a horného pásma.
  • Vysoký výkon.
  • Dolné pásmo začína až od 53Hz, to sa ale vzhľadom na veľkosť woofera dá očakávať.

Kvalitné a vizuálne atraktívne monitory za rozumnú cenu. Pre pokrytie širšieho pásma odporúčam dokúpiť subwoofer alebo zvoliť namiesto týchto väčšie, osempalcové Erisy. Ja ich používam s Temblorom T10 a zvukovkou Roland Rubix 22 (zvukovka je nutnosť, bežné integrované zvukovky nemajú balanced výstupy a monitory sú štandardne veľmi citlivé na rušenie).

Pridané: 17. marca 2018

Presonus AudioBox iTwo

Presonus AudioBox iTwo

Pridané: 19. októbra 2015

• Jednoduchá inštalácia, SW Studio One 3, MDI In/Out
  • Nastavenie Gain-u mi prišlo v určitej polohe nelineárne, do určitej polohy málo citlivé.Pri nastavení mikrofónu bol signál slabý, po prekročení spomínanej polohy veľmi rýchlo začal clip-povať.
  • Výstup na AKG slúchadla je dosť slabý.Aby ste sa v nich počuli je treba si dosť stlmiť prehrávanie už nahratého materiálu.

Audio Box vraciam z dôvodu popísaných Proti.

Presonus Sceptre S8

Presonus Sceptre S8

Anonym Anonym

Pridané: 13. februára 2015

• 1. Živý, dynamický prednes, množstvo detailov.
  • 2. Zvuk vychádza z jedného bodu.
  • 3. Pri optimálnom počúvaní vo výške uší netreba pri bežných nahrávkach nijakú ekvalizáciu, možno občas pridať basy v intervale 50 - 60 Hz (čo môže byť spôsobené rozmermi miestnosti).
  • 1. Monitory počuteľne šumia v pásme cca 8 - 12 kHz (aj po odpojení XLR kábla a stočení Input Level Control na minimum, po zapojení na iné elektrické zásuvky a vyskúšaní ďalších trikov, o ktorých sa píše na webe). Je to počuteľné aj cez deň pri zavretom okne, v noci ešte výraznejšie.

Monitory ocenia používatelia, ktorí túžia po kvalitnom, dynamickom prednese a sú ochotní tolerovať istú intenzitu šumu, resp. nepočúvajú v noci a veľmi potichu. Na takéto účely sú vhodné iné reproduktory - síce celkovo menej kvalitné, no bez akéhokoľvek šumu (aké mám náhodou doma, preto to viem porovnať).
(Potreby profesionálov neviem zhodnotiť, nie som technik.)

Presonus HD 7

Presonus HD 7

Overený zákazník Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 5. januára 2015

Zakúpený v Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• super cena velmi spokojny,zvuk aky som ocakaval vysoka kvalita za tento produkt,,,,,,,,

super cena velmi spokojny,zvuk aky som ocakaval vysoka kvalita za tento produkt,,,,,,,,ok

Zobrazujem 61 - 67 zo 67 recenzií 1 2 3 [ 4 ]